جام موفقیت

بهترین شبکه انگیزشی ایران

جام موفقیت

بهترین شبکه انگیزشی ایران

جام موفقیت

😎ما اولین نیستیم
اما بهترینیم😎
⭕اهداف:
✅ایجاد انگیزه
✅ارائه روش های کسب موفقیت
✅ارائه ایده کاری

پربیننده ترین مطالب

تمرین (۴)

جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷، ۰۴:۰۰ ب.ظ💰چطور انتظار همراه با شادی، معجزات مالی را می آفریند؟💰


این تمرین ساده را امتحان کنید. در ذهنتان، این امید را بیافرینید که بعد از اتمام این برنامه، عملاً بدانید که چطور با رفاه زندگی کنید. امیدوار باشید که ثروت را جذب خواهید کرد. اهداف مالی تان را دوباره مرور کنید، و امید داشته باشید که آنها به حقیقت خواهند پیوست.


❓ امید داشتن به این موارد چگونه احساسی است؟ احتمالاً خیلی رغبت برانگیز نیست. زیرا وقتی شما امید چیزی را دارید، همیشه با ناراحتی میدانید که احتمالاً چیزی را که میخواهید، به دست نخواهید آورد.


💯حالا این تمرین را دوباره تکرار کنید. اما این بار احساسی انتظار همراه با شادی را بیافرینید. با یقین کاملی، انتظار داشته باشید که بعد از اتمام این برنامه ی رفاه اوضاع مالی خوبی خواهید داشت. انتظار داشته باشید ثروت به سمت شما جاری شود. انتظار داشته باشید که همه ی اهدافتان تحقق بیابند. انتظار نسبت به امید حسی قوی تر است، زیرا اقتضا می کند که آنچه را که می خواهید، اکنون در راه رسیدن به شماست. در انتظار، جای تردید نیست.


✅امروز میخواهم شما یک حالت عاطفی شدید را مبنای قدرت انتظار همراه با شادی بیافرینید، و سپس می خواهم این احساس را مشتاقانه تا ادامه ی این برنامه به همراه داشته باشید. امروز از شما می خواهم تا تردید و نگرانی را در همه ی امور مالی تان دور کنید، و این را با انتظار رسیدن به ثروت فراوان جایگزین کنید.


انتظار داشته باشید ثروت به صورت مغناطیسی به سمت شما جاری شود. انتظار داشته باشید که ذهنتان روزانه پیشرفت کند تا ثروت بیشتری را در خودش جای دهد. انتظار داشته باشید که با وجود آنکه نمیدانید ثروت از کجا میاید، اما آماده ی رسیدن آن از هر منبعی باشید. انتظار داشته باشید با افراد برخورد کنید که ایده های پول ساز را به شما معرفی کنند. انتظار داشته باشید که به هنگام مواجهه با ایده های پول ساز کاربردی در تجربه هایتان، آنها را تشخیص دهید. انتظار داشته باشید که به راحتی بتوانید هر برنامه ی ایجاد ثروت را که شما را جذب می کند، دنبال کنید. انتظار داشته باشید که به صورت طبیعی به یک حالت خلاق و مرفه تکامل پیدا کند.


هم اکنون ۵ دقیقه فرصت دارید تا حقیقت جملات زیر را درک کنید!

من با شادی انتظار دارم که معجزه های مالی در زندگی ام اتفاق بیافتد. من میدانم که کائنات به راحتی قادر به برآوردن تمام نیازهایم است. پس انتظار خواهم داشت که تمامی نیازهایم برآورده شوند. من با شادی انتظار یک آزادی کامل مالی را دارم.


اقدام کنید: تمرینی را که در بالا مطرح کردم دنبال کنید. تا آن جایی که می توانید قدرتمندانه احساس انتظار همراه با شادی را در

خود به وجود آورید. کاملاً ایمان داشته باشید که همه آرزوهایتان بدون شک در تجربه هایتان است. انتظار معجزه را در زندگیتان داشته باشید، و به مدت ۵ دقیقه باور کنید که معجزه های مالی از آن شماست.


«در افکار یا امورتان نپذیرید که کاستی مکان یا واقعیت داشته باشد و تنها حضور کثرت و فزونی را بپذیرید. هر انچه را که دارید تمجید کنید، حتی اگر بسیار کوچک باشد، و تلقین کنید که دائماً در حال رشد کردن است.»


t.me/successcup.ir

  • مرد انگیزه ایران

امید

انتظار

تمرین

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی