جام موفقیت

بهترین شبکه انگیزشی ایران

جام موفقیت

بهترین شبکه انگیزشی ایران

جام موفقیت

😎ما اولین نیستیم
اما بهترینیم😎
⭕اهداف:
✅ایجاد انگیزه
✅ارائه روش های کسب موفقیت
✅ارائه ایده کاری

پربیننده ترین مطالب

*پنج دوست که نیازشون داری*

جمعه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴ ب.ظ


   تاحالا با دوستی که هر چیز مثبتی رو به یک چیز منفی تبدیل می کنه بیرون رفتی؟ می تونم شرط ببندم که موقع خداحافظی، از لحاظ ذهنی و روحی خالی شدی. از طرفی دیگه، وقتی با دوستایی که مثبت اندیشن و تو رو بالا می کشونن وقت بگذرونی، اون قدر انرژی می گیری و شارژ می شی که می تونی دنیا رو فتح کنی.


  از قدیم گفتن "دوست هات رو به من نشون بده تا بگمت چه جور آدمی هستی". ارزش تو و اعتماد به نفست نباید به دیگران وابسته باشه، ولی کار های شگفت انگیز معمولاً به تنهایی انجام نمی شن. دوست ها کمک می کنن.


⭕افراد هم فکر مانع رشد شما می شن


   وقتی کسی همیشه با تو موافقت کنه، یک حس آسایش و راحتی بهت دست می ده. ولی متاسفانه افق های دیدت رو بیشتر نمی کنه، چون که ذهن و افکارت رو به چالش نمی کشونه.


   اگه همه ی اطرافیانت با نظراتت موافق باشن، چی یاد می گیری؟ هیچی.


   دیدگاه های مختلف مجبورت می کنه از زاویه های دیگه به هم به مسائل نگاه کنی، به احتمالات ممکن، درست و غلط ها و... فکر کنی.


   بعضی از دوستی ها ممکنه از همون سنین پایین شروع بشه، بعضی ها از دوران دبیرستان و دانشگاه. ولی ما تغییر می کنیم، رشد می کنیم و اهدافمون عوض می شن. دوست هایی که با اون ها بزرگ می شیم و به هم اعتماد می کنیم، ممکنه که مسیر جدید زندگی ما رو درک نکنن و این کاملاً طبیعیه. درک نکردن اون ها نباید باعث خراب شدن رابطه ی دوستی ما بشه. درواقع، اگه با کسانی وقت بگذرونی که تغییرات تو برای اون فرقی نداشته باشه، هیچ وقت به پیشرفت کردن تشویق نمی شی.


   کسانی که باید بیشتر وقتت رو با اون ها بگذرونی باید:


از تو یک فرد بهتر بسازن حمایتت کنن تو رو به سمت اهدافت هدایت کنن تشویقت کنن کمکت کنن که تغییر کنی


✅۵ نوع دوستی که الان نیاز داری


● خیال پرداز


   افراد خیال پرداز ممکنه واقع بین نباشن و توی رویا سپری کنن، ولی معمولاً بیننده هایی متفکر هستن. این افراد به چیز هایی فکر می کنن که بقیه نمی کنن. کمکت می کنن شرایط فرضی رو تصور کنی. وقتی کنارشون هستی احساس زنده بودن میکنی. افراد خیال پرداز معمولا قدرت خلاقیت بالایی دارن و کاری می کنن که بفهمی هیچ چیزی نشد نداره.


● رونده


   رونده ها رویا رو به واقعیت تبدیل می کنن. در واقع، توانایی تبدیل کردن رویا های بزرگ به قدم های کوچکتر رو دارن. رونده ها آدم هایی نتیجه گرا، قاطع و واقع بین هستن ولی می دونن چطور باید کارها رو انجام بدن و از سختی راه پیشرفت لذت ببرن.


● انگیزه دهنده


   این افراد صدای تشویق گر تو هستن. مدام تورو به سمت اهدافت هل میدن و کمکت می کنن متوجه بشی وقتی اهدافت به یک "هدف بالاتر" گره بخوره، اون هدف ها دست یافتنی تر می شن. این آدم ها تو رو با انرژی و اشتیاق پر می کنن.


● حامی و پشتیبان


   این، یک دوست واقعیه. کسی که کنارش احساس امنیت می کنی و نگران نیستی. وقتی توی زندگی سفر می کنی کنارته و با تو سفر می کنه. وقتی قراره به موفقیت برسی خوشحال میشه و وقتی نیازش داری، ازت حمایت می کنه.


● طرفدار شیطان


   این شخص تفکر انتقادی داده. سوال های خیلی زیادی می پرسه. مشکلات رو قبل از اتفاق افتادنشون می بینن. وجود این افراد توی حلقه ی دوست هات ظروریه. دیدگاه هاشون نیاز داری. حقیقت تلخ رو می گن و ماست‌مالیش نمی کنن. باتو بی پرده حرف می زنن و روراستَن، و همیشه هم مراقبت هستن. ممکنه همیشه از چیزی که می گن خوشت نیاد، ولی حرفشون صدای منطق و عقله.


   ● برای جمع بندی:


خیال پرداز کمکت می کنه هدفت رو توی رویا هات بیاری.رونده، رویاهات رو به واقعیت تبدیل می کنه.انگیزه دهنده توی هر قدم از راهت تشویقت می کنه.حامی و پشتیبان هیچ وقت ترکت نمی کنه، چه توی خوشی ها و چه توی سختی ها.طرفدارشیطان دروغ های شیرین و کنار می زنه و حقیقت تلخ رو بهت می گه.


   دنبال این باش که دور و برت رو پر از افرادی کنی که تو رو به بهترین فرد تبدیل می کنن. با افرادی رفیق شو که دائماً تورو به چالش می کشن، همونطور که تو خودت رو به چالش می کشی.


   انسان های عالی، انسان های عالی نیز می سازن.


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی